SERIJA A: Roma pregazila Lacio (VIDEO)

U okviru 30. kola Serija A fudbaleri Rome pobedili su svog velikog rivala Lacio rezultatom 3:0 u gradskom derbiju Rima.

Roma je povela protiv Lacija posle 56 sekuni igre najbržim golom u istoriji derbija Dela Kapite. Dobar korner je izveo Pelegrini, kada se lopta odbila do Tamija Abrahama, koji je loptu sproveo u mrežu.

Abraham je povećao prednostv svog tima u 22. minutu kada se našao na pravom mestu i postigao još jedan pogodak u dresu Rome. Tokom celog prvog dela Roma je bila bolji rival, pa je tacku na ovu utakmicu stavila u 40. minutu golom iz slobodnog udarca Lorenca Pelegrinija.

Lacio je bio loš i drugom delu i nije uspeo ništa da napravi u napadau, pa je Roma ostvarila veoma značajnu pobedu pred svojim navijačima.

Roma se sada trenutno nalazi na petom mestu, dok je Lacio sedmi.

Simbol Crvene zvezde napustio klub nakon 11 godina!

Dragan Vuković je nakon 11 godina napustio mesto trenera košarkašica Crvene zvezde. Nakon njegovog odlaska više ništa neće biti...