Real ubedljiv protiv Selte, sjajna partija Modrića (VIDEO)

U 2. kolu LaLige, fudbaleri Real Madrida pobedili su Seltu u Vigu rezultatom 4:1.

Poveo je aktuelni šampion Španije golom Karima Benzeme u 14. minutu sa bele tačke. Međutim već u 23. bilo je 1:1.

Militao je igrao rukom u svom kaznenom prostoru i najstrožu kaznu iskoristio je Jago Aspas. Selta se dobro držala, ali u 41. minutu sevnula je Luka Modrić je pogodio za 1:2.

Drugo poluvreme počelo je inicijativom Madriđana, a ubrzo je pao novi gol. U 56. minutu Selta je napadala, a onda je Real započeo ubitačnu kontru.

Modrićeva lopta za Rodriga je bila savršena, a Brazilac je postigao gol za 1:3. U 66. minutu Valverde se pobrinuo za konačnih 1:4, a onda je Ančeloti napravio svih pet izmena.

U narednom kolu Real 28. avgusta gostuje Espanjolu, dok Selta gostuje Đeroni.

NEĆE BITI PRED MEDIJIMA: Trener Minesote odsutan na konferenciji pred polufinale sa Denverom?

Košarkaši Minesote i Denvera prvi su poznati polufinalni par bilo koje od dve konferencije NBA lige. Aktuelni šampioni Nagetsi eliminisali...