Remi Radničkog i Mladosti u Nišu!

U okviru desetog kola, Superlige Srbije, fudbaleri Radničkog odigrali su nerešno protiv novosadske Mladosti GAT. Rezultat na Čairu je bio 1:1, a Mladost je ovim prekinula niz od šest uzastopnih poraza.

Napadač Radničkog Nikola Štulić doveo je u vođstvo domaću ekipu u 34. minutu i to je njegov već sedmi pogodak od početka sezone, pa zajedno sa Bojovićem iz lučanske Mladosti zauzima prvo mesto na listi strelaca Super lige.

Ipak, vođstvo Radničkog je trajalo samo četiri minuta, jer je Andrija Radulović u 38. minutu postavio konačnih 1:1.

Nakon ovog susreta, Nišlije su se na deobi 11. mesta na tabeli izjednačili sa imenjakom iz Kragujevca sa devet osvojenih bodova, Mladost GAT je pretposlednja sa pet.

ATP MADRID: Alkaraz teškom mukom među najboljih osam

Španski teniser Karlos Alkaras izborio je plasman u četvrtfinale mastersa u Madridu pošto je bio bolji posle tri seta...