Vojvodina nema nameru da stane, naciljali bivšu zvezdu Partizana

Vojvodina je u aktuelnoj sezoni izašla sa najvišim ambicijama i ozbiljno su pripretili “večitima” za najviši plasman.

U taboru Novosađana su potpisali nekoliko ozbiljnih igrača pred kraj prelaznog roka, a poslednje pojačanje je Uroš Vitas, koji je nekada nastupao u Partizanu.

Vojvodina želi još jednog bivšeg igrača crno-belih, i to ni manje ni više nego Miloša Jojića.

Kako prenosi Maxbet Sport pregovori su u završnoj fazi i trebalo bi uskoro da se sve finalizira.

Jojić je u karijeri branio boje i Borusije Dortmund i Kelna.

Povezani članci