LK: Fiorentina se osramotila, Vest Hem i Viljareal opravdali ulogu favorita (VIDEO)

U najzanimljivijim mečevima Lige Konferencija Bašakšehir je ponizio Fiorentinu u Istanbulu, i produžio agoniju tima iz Firence na 8 mečeva bez pobede u seriji.

Nije u porazu “Ljubičastih” sporan poraz koliko način na koji su primali golove, a oni su blago rečeno komični.

U toj grupi Bašakšehir je prvi sa 6 bodova, dok Harts koji je slavio u Letoniji ima 3 boda. Fiorenitna i RFS imaju po bod.

Viljareal je slavio u Izraelu protiv Hapoel Ber Ševe 1:2. Posle vođstva u prvom poluvremenu, Izraelci su poravnali rezultat u 63. minutu, ali je Viljareal posle samo četiri minuta preko Baena dšao do gola koji će se ispostaviti kao pobednički.

Sa 6 bodova zauzimaju elo grupe, dok 3 boda ima Leh koji je savladao Austriju.

Vest hem je slavio u goleadi u Danskoj protiv Silkeborga 2:3. Danci su poveli u ranoj fazi meča, ali je tim iz Londona već do poluvremena postigao tri gola preko Lancinija, Skamake i Dosona.

Vest Hem ima 6 bodova, dok Anderleht u toj grupi je skupio 4 boda posle remija sa Steauom.

Nedeljković: Bahar mi je rekao da ću igrati za Čelsi, Zvezda me je formirala

Fudbaler Crvene zvezde Kosta Nedeljković je rekao da mu je bivši trener Barak Bahar rekao da će jednog...