Razjasnio sve: Gvardiola o Halandu i njegovom ugovoru

Fudbaleri Mančester sitija su na svom stadionu ubedljivo pobedili Kopenhagena u trećem kolu Lige šampiona, rezultatom 5:0. Dva gola za tim Pepa Gvardiole postigao je Erling Haland.

Trener Mančester sitija Pep Gvardiola razjasnio je situaciju oko ugovora napadača Erlinga Halanda sa klubom

-Nije istina, Haland nema izlaznu klauzulu za Real Madrid ili bilo koji drugi tim. Jednostavno, to nije istina. Šta drugo mogu da kažemrekao je Gvardiola.

Španski stručnjak ističe kako Haland nema razloga za nezadovoljstvo u Mančesteru.

-Imam osećaj da je neverovatno srećan ovde. Dosta igra, ima veliki broj minuta i kontrolisali smo utakmicu. Kol Palmer je odličan igrač i zaista je želeo da igra. Da je utakmica bila neizvesna, Erling bi ostao u igri. Ne radi se o odmaranju igrača. Imamo ih 20, toliko članova broji naš tim, ali ako igrate samo sa 11, to je kao da nemate 20 igrača, jasan je Gvardiola.

Obradović posle Budućnosti: Suština je da je 1:0, odbrana dobra, skok mora da se popravi

Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u prvom meču polufinala plej-ofa. Sigurno su igrali crno-beli 38 minuta, ali su pred sam...