LIGA ŠAMPIONA: Englezi sigurni, Bajern po starom, ludilo u Barseloni!

Fudbaleri Liverpula, bili su ubedljivi na gostovanju Rendžersu u Ligi šampiona. Slavili su izabranici Jirgena Klopa sa čak 7:1.

Liverpul je gubio od 17. minuta i gola Skota Arfilda. Vrlo brzo je izjednačio Firmino u 24. minutu na asistenciju Cimikasa.

U nastavku je viđena rapsodija Redsa sa 6 golova. Firmino je postigao svoj drugi gol. Salah je postigao het trik uz još jedan gol Darvina Nunjeza.

Upisao se i Diogo Žota za odlično veče crvenih koji su gotovo izvesno obezbedili osminu finala.

Barselona i Inter su remizirali 3:3 u veoma uzbudljivom derbiju večeri.

Nakon pogotka Dembelea u 40. minutu za vođstvo Barse, Inter je preokrenuo.

Prvo je izjednačio preko Nikola Barele u 50 minutu. Martinez je u 63. pogodio za 2:1.

Na novi gol se čekalo do 82. minuta kada Levandovski donosi Barsi izjednačenje.

Novo vođstvo Neroazurima doneo je Gosens u 89. minutu. Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima.

Levandovski je u nadoknadi Barsi doneo važan bod u borbi za nokaut fazu.

Bajern iz Minhena je već za poluvreme rešio meč protiv Viktorije Plzen. Tada su vodili 4:0 golovima Gorecke, Milera i Manea. U nastavku su dopustili luksuz da prime dva gola.

To im je bilo dovoljno da zadrže prvu poziciju u grupi pred poslednja dva kola.

Totenhem je na svom stadionu bio ubedljiv protiv Ajntrahta. Kamada je u 14. minutu doneo vođstvo ekipi iz Frankfurta.

Do poluvremena su pevci preokrenuli sa dva gola Kejna i jednim Sona. Alidu je u finišu smanjio na 3:2. To im nije bilo dovoljno za preokret.

Rezultati:

Bajer Leverkuzen – Porto (0:1)

Sporting Lisabon – Olimpik Marsej (0:2)

Legendarni Van Persi preuzeo tim iz Holandije

Proslavleni napadač Robin Van Persi novi je šef stručnog štaba Herenvena, objavio je holandski klub. Van Persiju je ovo prvi...