Srbija eliminisana sa Evropskog prvenstva!

U odlučujućem meču prve faze Evropskog prvenstva, rukometašice Srbije poražene su od Slovenije rezultatom 27:24 nakon čega su eliminsane sa ovog takmičenja.

Naša selekcija je prvo poluvreme odlično odigrala, stekla je rezultatsku prednost koja je maksimalno iznosila četiri gola razlike, a na poluvremenu je bilo 15:13.

Međutim, početkom drugog poluvremena je već krenula druga priča, naše igračice nisu uspele šest-sedam minuta da postignu gol.

Domaće su to iskoristile, napravile preokret, uz to ni naše golmanke nisu uspele da dođu do izražaja i uđu u serije odbrana, pa je do kraja Slovenija konstantno bila u prednosti i zasluženo ostvarila drugu pobedu u ovoj grupi.

Izabranice selektora Uroša Bregara poražene su u sve tri utakmice prve faze takmičenja, u okviru Grupe B.

Nakon Duljaja, stručni štab Partizana napustio još jedan član generacije koja je igrala Ligu šampiona

Nakon godinu dana provedenih na mestu trenera Partizana, nedavno su se iz kluba zahvalili na saradnji Igoru Duljaju. On...