Zasluženo: Legendarni trener dobija statuu

Fudbleri Arsenala su i u nastavku prvenstva nastavili sa dobrim rezultatima u Premijer ligi.

U ponedeljak su na svom terenu savladali Vest Hem sa 3:1, a tu utakmicu je sa tribina pratio i legendarni menadžer Arsenala Arsen Venger.

Sjajni trener je Arsenal predvodio od 1996. do 2018. godine, a u tom periodu je osvojio 17 trofeja, od kojih su tri pehara Premijer lige. Onu sezonu koju svi pamte je 2003/04 kada je Venger tim do titule prvaka Engleske došao bez poraza.

Arsenal je nedavno rešio da oda počast legendarnom treneru i to tako što će ispred stadiona podići njegovu statuu. Kako se govori Vengerova statua biće postavljena odmah do spomenika legendi Arsenala, Tonija Adamsa, Denisa Bergkampa i Tijerija Anrija.

Najnovije vesti

UŽASNE SCENE U PESKARI: Klub Lorenca Insinjea ispao u Seriju C, navijači napravili totalni haos! (VIDEO)

Peskara je ispala iz Serije B uprkos tome što se u klub vratio Lorenco Insinje. U petak uveče nakon remija...

POVEZANE OBJAVE