Australijanac pun samopouzdanja pred meč sa Novakom: Postaraću se da mu bude što teže!

Teniser iz Australije  Aleks De Minaur pričao je o svom narednom meču na Australijan openu i duelu sa najboljim srpskim teniserom Novakom Đokovićem.

– Ne želim da se previše bavim tom povredom. Na kraju krajeva, Đoković je jedan od najboljih igrača na svetu i nameravam da odigram svoj najbolji tenis i stanem sa čvrstim stavom na teren. Postaraću se da mu meč učinim što težim moguće i primenim neposredna iskustva i raspoloženje iz prethodnih pobeda, rekao je De Minaur i dodao da posebno računa na pomoć domaće publike.

– Ono što je sigurno je da u taj meč neću ući stidljivo, neću pristupiti ovoj mogućnosti sa bojaznošću jer su takvi mečevi ono što priželjkujem. Uz podršku publike sigurno ću se dobro provesti na terenu.

Najnovije vesti

EVROLIGA: Srbi predvodili ekipe do pobeda, PAO dobio direktan duel Zvezdinih rivala, ostali rezultati delimično odgovaraju crveno-belima

Crvena zvezda ostvarila je večeras veoma važnu pobedu nad Parizom u borbi za plasman u plejof Evrolige, a odigrano...

POVEZANE OBJAVE