DEBAKL ROSONERA: Petarda Sasuola na San Siru! (VIDEO)

Fudbaleri Milana izgubili su na svom terenu protiv Sasuola 5:2 duel 20 kola Serije A.

Prošlogodišnji šampion Italije, gubio je sa 2:0 već posle 20. minuta. A počelo je poništenim golom Žirua u 8. minutu zbog ofsajda.

Berardi je sa dve asistencije Defrelu i Frateziju najavio odličnu partiju.

Nakon gola Žirua u 24. minutu on je upravo povećao na 3:1 u 30. i tako se otišlo na poluvreme.

Lorijente u nastavku koristi penal u 47. minutu a Anti Rebiću se u 56. poništava gol.

Berardi u 79. minutu beleži treću asistenciju za Henrikea a Origi postavlja konačni rezultat.

Milano je sada četvrti sa 38 bodova koga bi mogla da pretekne Roma ako večeras iznenadi Napoli. Sasuolo je dodatno odmakao od opasne zone.

NASTAVLJA SE: PAO uložio žalbu posle meča, Janakopulos ispsovao sudije na srpskom (VIDEO)

Košarkaši Panatinaikosa poraženi su u trećem meču plej-ofa od Makabija u dramatičnoj završnici. Posle meča grčki predstavnik uložio je...