ZADAR BEZ SNAGE: Budućnost preživela u Morači!

Zadar je mnogo bolje počeo utakmicu. Već posle prve četvrtine, imali su dvocifrenu razliku. U jednom trenutku je ona iznosila i maksimalnih +16.

Crnogorski tim je uspeo da u finišu druge četvrtine dođe do egala. Presudila je serija 8:0 uz trojke Grina i Lekomta. Tako su otišli sa minusom od 40:39 u korist gostiju.

Podgoričani su nastavili sa dobrim tempom i u drugom poluvremenu. Boljom trećom četvrtinom imali su prednost na ulasku u poslednji period igre. Zadrani u četvrtoj četvrtini preokreću nakon serije 8:0.

I četvrta četvrtina bila je egal. U tom ritmu ušlo se u finiš susreta. Za poslednja dva minuta serija Podgoričana 7:0 bila je dovoljna za peti vezani trijumf.

Najbolji kod pobednika bio je Erik Grin sa 17 poena. Rejnolds je imao 14 koševa. U ekipi Zadra Božić je imao 25 poena uz 12 Drežnjaka.

Budućnost u narednoj rundi gostuje Ciboni. Zadar dočekuje Cedevita Olimpiju. Obe ekipe su u zoni plej – ofa.

BOMBA NAD BOMBAMA: Roberto de Zerbi PONOVO u Seriji A!

Navijači Milana ne žele Žulena Lopetegija na klupi ekipe sa San Sira. Italijanski mediji prenose da će uprava kluba poslušati...