POSLE SEDMICE PROTIV JUNAJTEDA: Liverpul se ponovo obrukao, Salah promašio penal (VIDEO)

Nakon što su u prethodnom kolu potpuno neočekivano savladali Mančester Junajted sa neverovatnih 7-0, fudbaleri Liverpula su se vratili na pogrešan put i nastavili lošu sezonu porazom na gostovanju Bornmutu rezultatom 1-0.

Očigledno da Redsi ne mogu da održe kontinuitet dobrih partija, pošto su izgubili od tima koji čeka borba za opstanak, samo nedelju dana nakon što su pobedili Junajted koji u nastavku sezone igra najbolje u Engleskoj.

Odlučujući i jedini gol na utakmici viđen je u 28. minutu, kada je odbrana gostiju bila veoma statična i dekoncentrisana, pa je Dango Kvatara nakon što se domogao lopte uspeo da pronađe sebi prostora i ubaci loptu na peterac do Filipa Bilinga, koji je ostao potpuno sam.

Da stvar bude gora po tim Jirgena Klopa, Mohamed Salah nije realizovao kazneni udarac u 69. minutu, kada je šutirao pored gola. Tome je prethodilo igranje rukom Adama Smita u šesnaestercu domaćina.

Liverpul je sada na petom mestu tabele Premijer lige, sa tri boda manje od Totenhema i mesta koje vodi u Ligu šampiona.

WTA RIM: Srpske teniserke nadomak plasmana u glavni žreb!

Srpske teniserke Olga Danilović i Aleksandra Krunić plasirale su se u drugo kolo kvalifikacija za turnir u Rimu, pa...