SP: “Delfini” odradili lakši trening sa Južnom Afrikom

Vaterpolo reprezentacija Srbije zabeležila je pobedu na Svetskom prvesntvu pošto je savladala Južnu Afriku 30:5 (8:1, 9:1, 7:1, 6:2).

“Delfini” će u narednom duelu sa Crnom Gorom da se bore za drugo mesto u grupi koje vrlo važno jer gotovo sigurno da obezbeđuje prolaz u 8 najboljih. Naime, pobednik će igrati najverovatnije sa Argentinom dok poraženi sa Hrvatskom.

Najefikasniji u Srbiji bili su Strahinja Rašović i Nikola Jakšić sa po šest golova. Pet je dao Marko Radulović, četiri Vučinić, tri Janković, po dva Dimitrijević, Drašović i Milojević, a jednom se u listu strelaca upisao i Đorđe Lazić.

U drugom meču naše grupe branilac titule Španija savladala je Crnu Goru sa 11:7.

Najnovije vesti

Barselona potvrdila titulu pobedom u El Klasiku – majstorije Olma i Rašforda (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su Real Madrid u El Klasiku na svom Kamp Nou rezultatom 2-0, u 35. kolu španske...

POVEZANE OBJAVE