Partizan platio račun: Stigla struja na stadionu crno-belih

Kako javlja “Sportski žurnal”, u Humskoj 1 ponovo ima struje. Crno-beli su na stadionu koristili agregat na naftu, koji su konačno isključili posle više od mesec dana.

Plaćanjem struje Partizan je izbegao sankcije koje bi dobio od UEFA i FSS, jer je to osnovni preduslov za igranje narednih utakmica Partizana na svom stadionu, a prva je u nedelju protiv Radničkog iz Niša od 19:30.

– Drugi korisnik struje na istoj adresi, u Humskoj 1, Sportsko društvo Partizan priključen je posle isključenja zbog dugovanja, na brojilo koje nije bilo “u minusu” jer nije bilo ni korišćeno nekoliko godinapiše današnji “Žurnal”.

Povezani članci