NISU POSLOVALI SA ZVEZDOM: U borbi za plej-of, superligaš ozvaničio potpis!

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca u minulom kolu prvenstva slavili su 2:1 protiv Vojvodine.

Sada su na sedmom mestu u borbi da se na kraju sezone nađu u plej-ofu.

U tom poduhvatu imaće veliko pojačanje. Oni su ozvaničili potpis kolumbijskog napadača Dilana Ortiza (23).

Kao što su naveli, njemu će ovo biti ponovo igranje u Superligi. Inače, prvobitan plan bio je aranžman sa Crvenom zvezdom da pošalju Viktora Beniangbu na pozajmicu na Čika Daču.

Posao se izjalovio, zato što je belgijski Genk duplirao iznos obeštećenja.

Povezani članci