NAVIJAČI PARTIZANA GA PAMTE: Nekada u Evrokupu, NBA tim ga sada nagradio

U najjačoj košarkaškoj ligi sveta u SAD-u prošao je rok za trejdove igrača.

Ekipe su se vratile mečevima nakon OL Star utakmice. Tako i košarkaši Čikaga. Bore se za plej of na istoku.

Oni su danas objavili da je turski igrač Onuralp Bitim potpisao standardni umesto dvosmernog ugovora.

Karijeru je gradio u turskim timovima Efesu, Pinar Karšijaki i Bursi. Slat je i u razvojnu ekipu Čikaga Vindi siti.

Povezani članci