INZAGIJEVA EKIPA DOMINIRA: Deseta uzastopna pobeda Intera u svim takmičenjima (VIDEO)

U okviru 26. klola Serije A fudbaleri Intera savladali su Leće kao gosti rezultatom 4:0 .

Dvostruki strelac za “neroazure” bio je sjajni Lautaro Martines koji je bio strelac u 15 i 56. minutu igre. Drugi gol za Inter postigao je Fratezi koji je golom krunisao sjajnu akciju i asistenciju Aleksisa Sančeza u 54. minutu. Tačku na ubedljivu pobedu Intera stavio je De Vrij u 68. minutu.

Interu je ovo deseta uzastopna pobeda u svim takmičenjima, lideri su Serije A sa 66 bodova, devet više u odnosu na prvog pratioca Juventus, a uz to imaju i utakmicu manje.