Još jedan košarkaš napustio Mornar!

Mornar iz Bara i Aleks Gavrilović sporazumno su raskinuli saradnju, saopštio je klub.

Odlične partije nisu promakle oko klubovima iz inostranstva, pa će Gavrilović karijeru nastaviti u šampionatu Turske, u ekipi Tofaša.

Mornar je poželeo sreću Gavriloviću u nastavku karijere, a sada su sve misli usmerene ka poslednjoj rundi ABA lige.

Povezani članci