IMA NADE ZA PARIZ: Orlovi dominantni protiv Holanđana!

Odbojkaši Srbije uspešno su počeli turnir Lige nacija koji se igra u Otavi.

Izabranici Igora Kolakovića pobedili su Holandiju sa 3:0.

Po setovima 25:17, 25:20, 26:24

Samo u prvom setu naš tim nije imao problema. U druga dva su morali da zapnu i došli do trijumfa.

Dražen Luburić imao je 18 poena uz 12 Marka Ivovića. Holanđanima nije bilo dovoljno ni 22 poena raspoloženog Nimira.

Srbija narednu utakmicu u Kanadi igra protiv SAD-a uz zadržane šanse za plasman na OI u Parizu.

Povezani članci