MIJAILOVIĆ JE NAJAVLJIVAO “DRIM TIM”: Veliko pojačanje na pragu Partizana!

Košarkaši Partizana završili su sezonu porazima u finalima KLS i ABA lige protiv Crvene zvezde Meridianbet.

U Evroligi bili nadomak plej-ina.

Tokom leta se očekuju transferi u klub ali i odlasci igrača. Stranica bliska klubu PBG news objavila je da crno-beli aktivno rade na dovođenju Čime Monekea iz Baskonje.

Tim Baskonje je ove sezone smenio Duška Ivanovića. Došli su Timoti Luvavu i Kamar Boldvin. Još se čeka da tim iz Vitorije imenuje novog trenera.

Moneke je na 34 meča EL minule sezone ubacivao 13.6 poena uz 6.6 skokova. Sa druge strane, danas se pojavila i informacija da bi put Vitorije mogao Alen Smailagić. U jednom od intervjua u post sezoni, predsednik Ostoja Mijailović je najavio stvaranje drim tima u narednoj sezoni.

Najnovije vesti

LIGA 1 odložila utakmicu PSŽ-a zbog “viših interesa”

Upravni odbor francuske Lige 1 odlučio je da utakmice 29. kola nacionalnog prvenstva Lans - Pariz Sen Žermen i...

POVEZANE OBJAVE