Bivša Anćelotijeva uzdanica iz Milana nije oduševljena idejom da Italijan preuzme Brazil

Brazilsku reprezentaciju, petostrukog prvaka sveta, iz rezultatske krize koja traje predugo pokušaće da izvuče Karlo Anćeloti.

Međutim, ideja da Italijan predvodi Brazilce ne dopada se naročito nekadašnjem njegovom kapitenu u Milanu Kafuu.

Naša je realnost da trenutno nemamo selektora. Da li bi Anćeloti mogao da bude rešenje? Da. Uspeo bi da postavi stvari na svoje mesto, ali sa igračima koje poznaje. A oni se nalaze u Evropi, rekao je Kafu, pa pojasnio:

Da budem precizniji, nisam siguran da gleda brazilsku ligu. Ako bi me pozvao za pomoć, naravno da bih bio dostupan. Ne znam da li se Anćeloti budi u ranu zoru da gleda Flamengo – Korintijans? Verovatno nije svestan šta se dešava u brazilskom prvenstvu. I onda kažu Anćeloti bi bio dobar. Da, jer poznaje igrače koji igraju u Evropi, a šta je sa onima koji igraju u Brazilu?, zapitao se Kafu, legendarni bek Milana i brazilske reprezentacije.

Najnovije vesti

DUGO SKRIVANA “TAJNA”: Beker otrkrio zašto ga je Đoković zvao za trenera!

Boris Beker i Novak Đoković imali su jedno vreme odličnu saradnju, ali su se potom razišli. Obojica su od tada...

POVEZANE OBJAVE