ZVANIČNO: Đorđe Petrović ima novi klub!

Srpski golman Đorđe Petrović je posle sjajne sezone u Strazburu bio na meti nekoliko klubova u Evropi.

Na kraju, ostaće u Premijer ligi pošto ga je Čelsi prodao za 25 miliona funti.

Petrović je novi igrač Bornmuta koji ga je zvanično predstavio kao novog golmana.

Potpisao je ugovor na 5 godina.

Povezani članci