Košarkaški savez Srbije obavestio je navijače da je nova oprema košarkaške reprezentcije Srbije u prodaji.
– Po prvi put, svi koji žele da se osećaju kao deo nacionalnog tima mogu da nabave dresove, majice, šortseve i ostalu opremu koju nose naši reprezentativci. Reč je o najnovijoj Nike kolekciji dizajniranoj ekskluzivno za reprezentaciju Srbije.
Uoči važnih izazova koji predstoje reprezenatciji, Košarkaški savez tim potezom želi da i navijači budu deo reprezentativne priče i ponosno nose boje Srbije, bilo da su na tribinama ili ispred malih ekrana.
Sjajna vest jeste da je oprema u prodaji u celoj našoj zemlji, a uskoro će biti dostupna i u regionu, pa će i navijači u dijaspori moći da je kupe, što ranije nije bio slučaj.
Asortiman Košarkaškog saveza Srbije trenutno može da se kupi u svim NIKE radnjama, a od sledeće nedelje biće dostupan u online prodavnici KSS (shop.kss.rs) i u radnjama Sport vision, Đak, N sport, Dunk shop, stoji u saopštenju KSS.