MEKINTAJER O POSLEDNJEM NAPADU: To je bila sjajna prilika da pobedimo

Kodi Miler Mekintajer jeste bio najefikasniji pojedinac Crvene zvezde na sinoćnjem meču 12. kola Evrolige.

Međutim, crveno-beli su izgubili na gostovanju Valensiji 76:73. Greške su uticale na to da tim Saše Obradovića ispusti trijumf u finišu.

Pogotovu je bio važan napad pri zaostatku 75:73 kojim je Zvezda mogla doći do bitnog brejka. Miler Mekintajer se nije sporazumeo sa Nikolom Kalinićem, a lopta otišla u aut.

Došlo je do nesporazuma između mene i Kalija. Kali je dao sjajan pas. Trebalo je da se savijem bliže košu. Ja sam krenuo prema “šort korneru”, ali je to bio sjajan pas, sjajna prilika da pobedimo utakmicu i nešto što moramo više da koristimo tokom utakmica, ne samo u poslednjoj akciji, rekao je košarkaš Zvezde za Meridian.

Zvezda sutra gostuje Beču u ABA ligi, a potom dočekuju Olimpijakos.

Najnovije vesti

Igrači Galate sa Enfilda izašli ko sa ratišta: Lang hitno operisan , Osimen slomio ruku

Liverpul je u revnš meču 1/8 finala Lige šampiona ubedljivo savladao Galatasaraj 4:0 i prošao dalje posle poraza 0:1...

POVEZANE OBJAVE