Arnautović posle Šturma: Povreda se aktivirala posle 10 minuta

 Cvena zvezda je ostvarila veliki rezultat u Gracu pobedom prtiv Šturma.

Koliko je bila važna utakmica govori i to što je Marko Arnautović prekinuo bolovanje kako bi pomogao ekipi. Odigrao je prvo poluvreme, a već na startu je počeo vidno da hramlje.

Bio sam na 70-80 procenata, ali hteo sam da pomognem ekipiU desetom minutu povreda se ponovo aktivirala. Za mene to nije dobro, ali ako je pomoglo timu, ponosan sam. Veliko poštovanje Šturmu i publici koja je došla na stadion, rekao je Arnautović posle meča.

Crvena zvezda je trenutno na 17. mestu Lige Evrope i obezbedila je plasman u narednu fazu. U naredna dva meča će igrati protiv Malmea i Selte.

Povezani članci