Ajntraht pobedio Hertu, Kostić se povredio [VIDEO]

U prvoj utakmici drugog kola Bundeslige, Ajntraht iz Frankfurta je kao gost u Berlinu savladao Hertu rezultatom 3:1 (2:0).

Poveli su gosti golom Andrea Silve iz jedanaesterca u 30. minutu, a na 2:0 povisio je Bas Dost šest minuta kasnije. Treći gol za Ajntraht postigao je Sebastijan Rode u 71. minutu, a Herta je uspela samo da ublaži poraz autogolom Martina Hinteregera 13 minuta pre kraja susreta.

Ipak, na ovom susretu nije baš sve išlo kako su želeli u Ajntrahtu,a posledice može da trpi i reprezentacija Srbije. Naime, Filip Kostić je napustio igru u 15. minutu, jer je povredio koleno. Ligamenti nisu na sreću pokidani, ali selektoru Srbije Ljubišu Tumbakoviću ostaje da sačeka izveštaj lekara.

Ajntraht je upisao četvrti bod, dok je Herta ostala na pobedi iz prvog kola.