Grujić i Liverpul torpedovali Lena, penali poslali Arsenal u četvrtfinale

Fudbaleri Brentforda, Stouka i Arsenala plasirali su se u četvrtfinale Karabao kupa.

Fulamova tragična sezona se nastavlja, a videćemo hoće li vlasnici kluba imati strpljenja za Skota Parkera. Tim sa ,,Krejven kotidža” poražen je od Brentforda sa 3:0 u Liga kupu. Od ekipe koju su pre tačno mesec dana pobedili za plasman u Premijer ligu.

Kada je Mitrović u 69. minutu dobio šansu, bilo je već 2:0 za Brentford, a pobedu je kasnije potvrdio, svojim drugim pogotkom na meču, najbolji fudbaler ekipe Said Benhrama.

Marko Grujić i družina sa ,,Enfilda” terorisali su gol Arsenala, ali čuda je pravio Bernd Leno na golu ,,Tobdžija”. Sam Grujić je imao nekoliko sjajnih prilika, od kojih se ističe udarac glavom u drugom poluvremenu, ali Leno se bacio koliko je dug i skinuo čist gol. Sjajno je delovao srpski reprezentativac na sredini terena šampiona Engleske. Izgledao je kao fudbaler pun samopouzdanja, skidao je lopte glavom na sredini, razigravao je saigrače i nakon gola u prošloj rundi protiv Bristola, definitivno se može reći da je skrenuo pažnju na sebe.

Bio je bolji Liverpul, imao sjajne šanse, ali nisu uspeli da slome Lena te je meč odlučen nakon penala.

Leno je odbranio dva jedanaesterca i to Origiju i Hariju Vilsonu, dok je Adrijan zaustavio šut El Nenija.

Još jedna utakmica odigrana je tokom četvrtka uveče, a Stouk je uspeo da eliminiše Aston Vilu pogotkom Sema Vouksa.

SENZACIJA: Brozović se vraća u evropski fudbal i to u velikana koji se želi vratiti na stare staze slave?!

Marcelo Brozović bi nakon samo jedne sezone u Saudijskoj Arabiji mogao vratiti na Stari kontinent i to u klub...