Dmitrović odbranio penal, Eibar slavio [VIDEO]

U prvoj utakmici petog kola španske Primere Eibar je slavio na gostovanju protiv Valjadolida rezultatom 2:1 (1:1).

Gosti su do trijumfa stigli pogotkom Kevina Rodrigeza u poslednjim trenucima susreta. Zanimljivo je da je klub iz Baskije imao igrača manje od 73. minuta, kada je isključen Pape Diop.

Jedan od junaka susreta je i reprezentativac Srbije Marko Dmitrović, koji je odbranio jedanaesterac Serhija Gvardiole u trećem minutu nastavka pri rezultatu 1:1.

Eibar je poveo preko Estebana Burgosa sa bele tačke u 29. minutu, dok je gol za Valjadolid postigao Toni Vilja osam minuta kasnije.

Eibar je sakupio četiri boda iz pet mečeva i trenutno je 13. na tabeli Primere, dok Valjadolid ima dva boda i nalazi se na 19. poziciji.

POKRENUT JE DISCIPLINSKI POSTUPAK: Evroliga saopštenjem odgovorila Atamanu i Panatinaikosu

Košarkaši Panatinaikosa pretrpeli su brejk u prvom meču plej-ofa Evrolige. Makabi je uspeo da se vrati iz dvocifrenog minusa i...