Ivić oduševljen mladim Brazilcem

Trener fudbalera Votforda Vladimir Ivić bio je zadovoljan učinkom svog igrača Žoaa Pedra nakon jučerašnje pobede protiv Derbi Kauntija.

Veoma dobar početak sezone za Vladimira Ivića i Votford nastavio se sinoć na ,,Prajd parku”, gde su ,,Stršljenovi” savladali domaći Derbi sa 0:1 pogotkom mladog Žoaa Pedra u 76. minutu.

Mladi Brazilac je prihvatio loptu na rubu šesnaesterca, a onda ju je poslao u suprotan ugao Maršalovog gola za konačan rezultat.

On je stvorio sebi jednu dobru priliku za šut, to je bio fantastičan finiš. Oduševljen sam zbog njega i srećan zbog njegovog pogotka i partije koju je pružio. Borio se, radio 80, 85 minuta – rekao je Ivić.

Stil igre od Vladimira Ivića je od Votforda stvorio tvrdu ekipu koja je postigla tek tri pogotka ove sezone, a primila jedan u pet mečevai taj jedan je bio protiv Paunovićevog Redniga u prošlom kolu.

NAKON DOMINANTNIH 10 GODINA: Englezi će po lošem pamtiti ovu sezonu!

Juče su završeni revanši četvrtfinala Lige konferencija i Lige Evrope. U drugom elitnom takmičenju UEFA po značaju, sastaju se Bajern...