Real i Barsa poraženi “minimalcima” (VIDEO)

U španskom prvenstvu desilo se nešto što se retko viđa – u istom kolu su poraženi i Real Madrid i Barselona.

Prvo je šampion Španije poražen kao domaćin od novajlije u ligi Kadiza 0:1. Jedini strelac na meču bio je Antonio Losano u 16.minutu.

Za Kraljevski klub je nastupio i Luka Jović koji je u igru ušao u 78.minutu i poništen mu je i pogodak.

Odmah posle meča u Madridu na programu je bio meč Hetafea i Barselone koji je završen istovetnim rezultatom u korist domaćina.

Strelac za ekipu Nemanje Maksimovića, koji je zamenjen u 95.minutu, je bio Đaime Mata u 56.minutu iz jedanesterca.

Mata 56

Bandović izneo očekivanja pred polufinale Kupa!

Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović pred utakmicu polufinala Kupa Srbije u kojoj igraju protiv Radničkog 1923. Fudbaleri „stare dame“...