Prvo poluvreme derbija: Gol Stevanovića, “komunikacija” Degeneka i Milijaša sa novinarskom ložom [VIDEO]

Posle prvog poluvremena 163. večitog derbija Partizan je stekao minimalnu prednost.

Jedini gol postigao je Filip Stevanović u 5. minutu, a svemu je prethodila velika greška Strahinje Erakovića. Lopta je na kraju stigla do Stevanovića koji je uspeo da prebaci Borjana i dovede crno-bele u vođstvo.

Najbliži golu crveno-beli su bili posle slobodnog udarca koji je izveo Katai, Falćineli je bio potpuno sam, uspeo je da šutira, ali je lopta umesto u praznu mrežu odskakutala pored stative. Prvo poluvreme obeležila je i povreda Sejdube Sume, koji je zbog povrede oka, a nakon starta Sanoga, otišao na VMA na dodatne preglede.

Na derbiju nema publike, ali nije prošlo bez određenih tenzija. Miloš Degenek i Nenad Milijaš su imali neverbalnu komunikaciju sa novinarskom ložom – reprezentativac Australije je na prozivke odgovorio pokazivanjem tri prsta, dok je Milijaš “ućutkivao” ložu stavljanjem prsta na usta.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...