Inter i Lacio do pobeda u Seriji A uprkos teškom rasporedu utakmica (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali Đenovu kao gost u okviru 5.kola Serije A, sa 2:0.

Bio je to meč koji će vrlo brzo biti zaboravljen. Poprilično nesadržajan i sa samo jednim timom koji je želeo da igra – Interom. Podatak da Đenova je imala samo jedan šut na gol, i to van okvira, govori koliko je bila bezopasna ekipa Rolanda Marana.

Poveo je Inter preko Lukakua u 64.minutu, da bi Dambrozio posle kornera osigurao trijumf ekipe Antonija Kontea.

Poslednji meč dana odigrali su Lacio i Bolonja. U Rimu je bilo 2:1, ali za domaćina. Meč je rešen u drugom poluvremenu, golovima Luisa Alberta u 54. minutu, da bi prednost udvostručio najbolji strelac Serija A iz prošle setone Ćiro Imobile.

Poraz ekipe Siniše Mihajlovića je ublažio Lorenco De Silvestri u prvom minutu nadoknade.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...