Četiri penala za Valensiju protiv Reala, Soler do het-trika sa bele tačke

Valensija je kao domaćin savladala šampiona Španije Real iz Madrida sa 4:1. Naverovatan podatak je da je za Valensiju svirano čak četiri jedanesterca.

Poveo je Real golom Benzeme u 23.minutu. Nije ništa nagoveštavalo da će epilog biti kakav je na kraju ispao, pogotovu što je prvi svirani jedanestrac Valensija promašila. Tačnije, šut Solera odbranio je Tibo Kurtoa.

Već u 35.minutu novi penal, samo je Soler ovoga puta bio precizan, a ubrzo je stigao i preokret autogolom neverovatnog Varana u poslednjih par meseci.

U drugom poluvremenu, oba gola postigao je Soler, sa bele tačke. U 54. i 63. minutu obezbedio je na kraju ubedljivu pobedu svom timu.

ODGOVORIO NAVIJAČIMA: Čović o skandiranju nezadovoljnih pristalica

Košarkaši Crvene zvezde su teškom mukom savladali SC Derbi u prvom meču četvrtfinala plejofa ABA lige rezultatom 83:81. Navijači su bili izuzetno...