Milan nije iskoristio da poveća prednost na tabeli, Verona ispustila pobedu u nadoknadi

Fudbaleri Milana nisu iskoristili gubitak bodova direktnih rivala i da povećaju prednost na čelu tabele Serije A pošto su remizirali sa Veronom 2:2 (1:2).

Povela je Verona sa 0:2 već posle 20. minuta, pošto su Barak i Kalabrija autogolom doneli veliku prednost gostima.

Milan nije imao velikih prilik, ali je Kesi uspeo do kraja poluvremena da smanji prednost protivnika.

Milan je u drugom delu napadao ali nije bilo većih šansi osim poništenog gola Čalhanoglua.

Ipak, u 65. minutu penal za Milan. ibrahimović je preuzeo odgovornost i promašio je čitav gol.

Nastavio je tim Milana sa napadima, i u 90.minutu Kalabrija postiže pogodak koji je ponovo poništen zbog igranja rukom Ibrahimovića, koji samo par minuta kasnije uspeva da donese bod lideru na tabeli golom glavom na asistenciju Dijaza.

LALATOVIĆ PRED PARTIZAN: Igramo na njihovom terenu i oni su apsolutni favoriti

Fudbaleri Spartaka iz Subotice sutra nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije. Nakon reprezentativne pauze, gostuju Partizanu. Imaju 4 boda manje od...