Atletiko u svom stilu slavio na Mestalji (VIDEO)

Atletiko iz Madrida je prebrodio još jednu tešku utakmicu, i u svom stilu, zabeležio minimalnu pobedu. Ovoga puta savladana je Valensija na Mestalji sa 0:1 (0:0).

Prvo poluvreme je bila uspavanka, dok je u drugom zaigrao bolje Atletiko ali bez velikih prilika.

Ipak, kada se to najmanje očekivalo, posle jednog bezazlenog centaršuta Karaska sa leve strane, Toni Lato je nespretnom intervencijom poslao loptu iza leđa Rajmona Domeneka!

Do kraja meča, Simeone je zatvorio prilaze golu i Atletiko je osvojio 23. bod u 9 utakmica, što je isti broj bodova koliko ima prvoplasirani Sosijedad sa utakmicom više.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...