Real Madrid zabeležio i treći poraz u 10 utakmica, Alaves ostvario istorijsku pobedu (VIDEO)

Real Madrid je poražen kao domaćin od Alavesa sa 1:2 (0:1). Ovo je treći poraz “kraljevskog kluba”, koliko su imali za čitavu prošlu sezonu. Posebno sve brine nova povreda Edena Azara koji je morao da napusti teren u 28. minutu.

Alaves je poveo vrlo rano, već u petom minutu, pošto je zbog igranja rukom sviran jedanesterac. Lukas Perez je bio siguran sa bele tačke.

Do kraja poluvremena, Toni Kros je imao velike šanse pred kraj prvo dela igre ali je ostalo 0:1.

U drugom delu Real je smušen, i to najbolje pokazuje neverovatna greška Tiba Kurtoe koji je poklonio loptu Hoseluu, koji to nije propustio i povisio na 0:2.

Napadao je Real ali osim gola Kazemira u 86. minutu nije mogao više.

Posle ovog kola Real ima 17 bodova, dok Alaves ima 13.

U drugom meču večeri, Sevilja je kao gost slavila protiv Ueske sa 0:1. Pobednički gol je postigao En Nesiri u 83. minutu.

NIJE SE DOMOGAO PLEJ-OFA: NBA liga dodelila nagradu Kariju (VIDEO)

Košarkaši Golden Stejta ove sezone ispali su u prvoj rundi plej-ina NBA lige. Izbacili su ih Sakramento Kingsi, koji su...