Strazbur i Ren podelili bodove, Mitrović “pocrveneo” (VIDEO)

U prvom meču 12. kola francuske Lige 1, Strazbur i Ren su podelili bodove i odigrali 1:1.

Poveo je domaćin u 24. minutu preko Tomasona, da bi onda ostao sa igračem manje.

Srpski reprezentativni štoper Stefan mitrović je dobio crveni karton pošto je kao poslednji igrač startovao na napdača Rena i nije bilo dileme da li je karton zaslužen.

Ren je u nastavku krenuo u napade po izjednačenje i stigli su u 60. minutu kada je gol postigao Uno.

akon sjajnog starta Ren ređa neuspehe, već treću utakmicu nisu pobedili i ima 19 bodova, a Strazbur je pretposlednji na tabeli sa samo 7 bodova iz 12 mečeva.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....