Hofenhajm slavio na krilima Griliša [VIDEO]

Hofenhajm – Augzburg 3:1 (1:1)

Griliš 17′, 46′, Bebeu 50′ – Kaliđuri 31′

Posle niza loših rezultata, ekipa Hofenhajma slavila je protiv Agzburga rezultatom 3:1 u okviru 10. kola Bundeslige.

Dvostruki strelac za domaće bio je Florijan griliš. Prvi gol postignut je u 17. minutu kada je po dugom pasu Baumgartena, Griliš skočio glavom i iz blizine postigao pogodak. U 31. minutu stigao je odgovor gostiju, a gol je na isti način dao Kaliđuri.

Odmah posle pauze, Griliš je ponovo bio precizan, ovoga puta sa ivice šesnaesterca. Lagana, ali precizna lopta okrznula je stativu i ušla u mrežu. Ubrzo posle toga, u 50. Kramarić je dodao loptu Bebeu za konačnih 3:1.

Hofenhajm se ovom pobedom izjednačio sa večerašnjim protivnikom po broju bodova, ali je zbog bolje gol razlike 10. na tabeli, dok je Augzburg 11.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...