Bajern se provukao u Berlinu, Union nastavlja sa sjajnim partijama

Najprijatnije iznenađenje Bundeslige Union Berlin nastavio je sa dobrim partijama i u meču protiv Bajerna iz Minhena. Meč je na kraju završen rezultatom 1:1 (1:0).

Union je poveo već u 4.minutu preko Promela pošto je bio najsnalažljiviji posle kornera.

Bajern nije ličio na sebe. Nije imao velikih prilika sve do 43. minuta kada je Gnabri imao šansu da poravnava rezultat.

U drugom poluvremenu Bavarci su izašli angažovanije na teren i u 68. minutu, ko drugi do, Levandovski donosi izjadnečenje na asistenciju Kingslija Komana.

Do kraja meča nije bilo golova, ali najbolju šansu je imao domaćin u 76. minutu kada je Nojer neverovatnom odbranom spasio gol.

Posle ovog kola Bajern je prvi sa 24 boda, dok Union ima 17 na šestom mestu.

Petorica reprezentativaca dobijaju priznanja od FSS, odlične vesti za fudbalski Niš i Novi Sad

Završena je sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije, na kojoj je doneto nekoliko odluka. Jedna od njih tiče se...