Valensija i Atletik podelili plen, Valjeho spasio Račića da ne bude tragičar (VIDEO)

U prvom meču u subotnjem programu u španskoj Primeri, Valensija je remizirala na svom terenu sa Atletik Bilbaom 2:2 (1:0).

Valensija je povela golom Solera u 26. minutu iz jedanesterca, što je i bio jedini gol u prvom delu igre.

Gosti iz Baskije su bolje započeli u nastavku i u 55. minutu stižu do izjednačenja. Strelac je bio Asije Vilalibre.

Utakmica je ušla u mirniji tok, a onda je bivši fudbaler Crvene zvezde, sada igrač Valensije, napravio nepropisni klizeći start u svom šesnaestercu na Ikerom Munianinom. Garsija je bio siguran egzekutor za preokret tima iz Bilbaa.

Ipak, samo četiri minuta kasnije Valensija stiže do izjednačenja, kada je Valjeho glavom postigao gol posle ubacivanja Solera i nakon što je golman gostiju Simon proleteo u prazno.

Valensija je trenutno 10. na tabeli sa 14 bodova iz 13 utakmica, a Atletik je mesto niže sa takođe 14 bodova i utakmicom manje.

Do kraja dana nas očekuju još tri meča u španskom prvenstvu, a svakako najviše pažnje privlači derbi Madrida između Reala i Atletika. Koji ishod očekujete u ovom meču?

Petorica reprezentativaca dobijaju priznanja od FSS, odlične vesti za fudbalski Niš i Novi Sad

Završena je sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije, na kojoj je doneto nekoliko odluka. Jedna od njih tiče se...