Real se mučio, ali slavio protiv 10 igrača Atletika (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida su slavili u jedinom meču u Primeri u utorak protiv Atletik Bilbaa sa 3:1 (1:0).

Nije to bila nimalo laka pobeda za “kraljevski klub” iako su od 13. minuta igrali sa igračem više zbog isključenja Garsije.

Poveli su u nadoknadi prvog poluvremena preko Tonija Krosa. Tada se pomislilo da će to biti gol koji će prelomiti i da će madriđani rutinski do nova tri boda.

Međutim, kako je počelo drugo poluvreme Bilbao stiže do 1:1 preko Kape.

Napao je Real, i uspeo je u 74. minutu preko, koga drugog do, Benzeme da stigne do odlučujećeg gola.

I treći gol delo je Francuza koji je pao u nadoknadi vremena.

Posle ovog kola Real se izjednačio sa Atletikom i Sosijedadom sa po 26 bodova, s tim što Atletiko ima dva meča manje u odnosu na ova dva tima. Bilbao ima 14 bodova.

NAKON OSVAJANJA SKUDETA: Inter dovodi 3 vrhunska pojačanja za narednu sezonu!

Plan Đuzepea Marote je jasan: Direktor Intera želi da prodajom nekih igrača zaradi 100 miliona evra i da od...