Barsa preokrenula protiv Sosijedada, popela se na peto mesto (VIDEO)

Fudbaleri Barselone pobedili su na domaćem terenu ekipu Real Sosijedada sa 2:1 posle preokreta.

Gosti su došli do vođstva u 27.minutu pošto je Vilijan Hoze postigao gol na asistenciju Portua. Ipak, nije se dugo čekalo na izjednačenje posšto je Đordi Alba u 31. minutu već poravnao rezultat.

Već krajem prvog poluvremena stigao je i preokret pošto je Frenki De Jong primio loptu na ivici ofsajda i bez problema je sporveo u mrežu. Posle gledanja VAR-a suidja je doneo odluku da je gol regularan.

Do kraja utakmice nije bilo golova. Barsa je imala više od igre, ali je i SSosijedad u 85 minutu imao priliku za izjednačenje, međutim Ter Štegen je bio pribran.

Barselona je ovom pobedom izbila na peto mesto sa šest bodova manje i utakmicom više od lidera Atletiko Madrida. Sosijedad je na drugom mestu sa istim brojem bodova kao Atletiko, ali i sa tri utakmice više.

POČEO JE SPEKTAKL: Ovako su Grobari pozdravili ljubimce pred Olimpijakos (VIDEO)

Košarkaši Partizana u ovim trenucima su počeli duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Crno-beli se bore za plej-in. Pirejcima meč...