Monako prekinuo loš niz, slavio i Bordo, remi u Sent Etjenu i Nantu [VIDEO]

Dižon – Monako 0:1 (0:1)

Voland 15′

Fudbaleri Monaka slavili su u Dižonu 1:0 u 16. kolu francuske Lige 1 i tako prekinuli loš niz od tri poraza. Strelac jedinog gola Kevin Voland u 15. minutu na asistenciju Visama Ben Jedera.

U 41. minutu moglo je doći do promene u rezultatu, ali je zbog ofsajda nakon VAR tehnologije poništen gol mladog francuskog veziste Erika Dine.

Nant – Anžer 1:1 (0:1)

Traore 90+4′ – Tomas 42′

Fudbaleri Anžera odigrali su nerešeno 1:1 protiv Nanta.

Strelac prvog gola na meču bio je defanzivac Romen Tomas u 42. minutu. Do izjednačenja je došlo kada je Šarl Traore u četvrtom minutu nadoknade vremena pogodio u mrežu.

Strazbur – Bordo 0:2 (0:1)

Pablo 38′, Otavio 66′

Bordo je ostvario ubedjivu pobedu protiv Strazbura u gostima. Prvi gol za goste postigao je Pablo u 38. minutu. Nakon pauze u 66. minutu precizan je bio Otavio, koji je postavio konačan rezultat.

Sent Etjen – Nim 2:2 (1:1)

Mukudu 8′, Nordin 63′ – Alinvi 14′, Ripart 56′

Fudbaleri Sent Etjena odigrali su nerešeno 2:2 protiv Nima na svom terenu.

Harold Mukudi je već u osmom minutu doveo domaće u vodstvo, ali su preokret gostima doneli Mateo Alinvi u 14. i Renod Ripar sa penala u 56. minutu.

Pobedu gostiju sprečio je Arnod Nordin golom u 63. minutu.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...