Goleada u Bundesligi: Het-trik Hopa u pobedi Šalkea, Frajburg brojao do pet [VIDEO]

Odigrano je pet utakmica 15. kola nemačke Bundeslige.

Šalke je ubedljivo slavio protiv Hofenhajma rezultatom 4:0.

Devetnaestogodišnji Amerikanac Hop postigao je het-trik, a precizan je bio u 42, 57. i 63. minutu igre. Bio je precizan i Arit u 79. minutu, posle brze kontre Šalkea.

Frajburg je kod kuće deklasirao Keln rezultatom 5:0.

Goleadu je otvorio Demirović u 18. minutu. Pre pauze u strelce se upisao i Hefler u 39. za vodstvo od 2:0.

U drugom poluvremenu u 59. minutu Salai je povećao vodstvo na 3:0, da bi Lajnhart 10 minuta kasnije bio precizan za već ubedljivo vodstvo od 4:0. Konačan rezultat postavio je Heler u 79. minutu.

Union Berlin i Volfsburg odigrali su nerešeno 2:2. Dok su Leverkuzen i Bremen odigrali sa istim ishodom, ali pri rezultatu 1:1.

Frankfurt je pobedio Majnc 2:0 u gostima, a oba gola je postigao Andre Silva u 24. i 72. minutu.

Demirović 18′, Hefler 39′, Salai 59′, Lajnhart 69′, Heler 79′

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...