Dobra vest za Stanojevića i Partizan nedelju dana pred nastavak šampionata

Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, saznao je lepu vest nedelju dana uoči početka prolećnog dela Linglong Superlige Srbije.

Napadač crno-belih, Nikola Štulić, brzo će se vratiti klupskim obavezama pošto je lekarski pregled utvrdio da nije teže povređen.

Talentovani napadač propustio je utakmice sa Ruhom i Sileksom, a kako prenosi “Alo”, iako se u prvi mah činilo da će pauza biti duga magnetna rezonanca je pokazala da se samo radi o hematomu.

Štulić je budućnost crno-belih, jesenas je imao nekoliko zapaženih izdanja, čak je i rešio meč sa Čukaričkim i u nastavku sezone će sigurno dobiti još više minuta kod trenera Stanojevića.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...