Kakav šok za ,,farmaceute”, Dortmund još jednom bez pobede [VIDEO]

Sve četiri utakmice popodnevnog subotnjeg programa u nemačkoj Bundesligi završene su nerešenim rezultatom.

Uzbudljivo je bilo na ,,Signal Iduna parku” u Dortmundu gde domaća Borusija ponovo nije stigla do pobede.,,Milioneri” imaju samo jedan trijumf u poslednjih šest kola, od titule nema ništa, a sve su dalje i od plasmana u Ligu šampiona. Bod je, sasvim zasluženo, odneo Hofenhajm, a gosti su bili bliži trijumfu. Povela je Borusija golom Sanča u 24. minutu, ali je Izraelac Dabur ubrzo poravnao. Prednost gostima doneo je Bebou, koga je golman Hic loptom pogodio u glavu kod boksovanja. Bod domaćinu obezbedio je Erling Haland, svojim 15. prvenstvenim golom. Protestovali su gosti posle ovog pogotka pošto se na travi nalazio Dabur, a oni su očekivali da ,,milioneri” izbace loptu. U poslednji trenucima šansu za pobedu gostiju imao je Mijat Gaćinović, koji je u igru ušao u 62. minutu, ali nije bio precizan.

Majnc je ”ukrao” bod u Leverkuzenu. Do 89. minuta Bajer je imao prednost od dva gola, a na kraju je morao da se zadovolji samo bodom. Lukas Alario je u 14. minutu doveo ,,farmaceute” u prednost i to je bio aktuelna rezultat sve do pet minuta pre kraja. Tada je Patrik Šik duplirao vođstvo Leverkuzena i činilo se da je priča završena. S tim se nisu složili uporni gosti koji se grčevito bore za opstanak i prvo preko Glacera u 89. minutu smanjili na 2:1, da bi u drugom minutu nadoknade Štoger izjednačio na 2:2.

Herta, za koju je u drugom poluvremenu igrao Nemanja Radonjić, osvojila je važan bod u Štutgartu. Domaćin je vodio pogotkom Saše Kalajdžića u nadoknadi prvog poluvremena, ali je 17-godišnji Luka Nec u 82. minutu, samo tri minuta pošto je ušao u igru, uspeo da izjednači. Bez pobednika bilo je u Bremenu, ali i bez golova. Gosti iz Frajburga su imali više prilika, a najbolju za Verder propustio je MIloš Veljković u 36. minutu kada je dobro tukao fglavom, ali je golamn gostiju bio na visini zadatka. Veljković je u poluvremenu ostao u svlačionici.

Verder – Frajburg 0:0

Pari Sen Žermen najavio utakmicu uz srpsku pesmu, ali im nije donela sreću (VIDEO)

Nedavno se Zlatan Ibrahimović ponovo pojavio na festivalu "San Remo" uz srpksu muziku, ali on vodi poreklo sa ovih...