Nema sreće za Sautempton, novi ubedljiv poraz

Fudbaleri Lidsa pobedili su Sautempton sa 3:0 u odloženoj utakmici 18. kola Premijer lige.

Iako su igrali veoma dobro, posebno u prvom poluvremenu, izabranici Ralfa Hazenhitla nisu uspeli da pobede po prvi put od 4. januara. Štaviše, ponovo su ubedljivo izgubili.

Prvobitno su sudije u VAR sobi poništile su odluku Andrea Marinera i penal koji je prethodno dosuđen na Nejtanom Teljom je preinačen, a potom je i gol Džejmsa Vord-Prausa poništen zbog ofsajda.

Čekali su igrači Lidsa iz prikrajka i u drugom poluvremenu na krilima odličnog Patrika Bamforda, te Dalasa i Rafinje dođu do ubedljivog rezultata.

,,Sveci“ su na 15. mestu sa 30 bodova, dok je Lids 10. sa pet više.