Milan zakazao kad je najvažnije, Atalanta i Verona ubedljive, Bolonja poklekla [VIDEO]

Fudbaleri Atalante ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Krotonea 5:1. Poveli su domaći golom Gosensa u 12. minutu, da bi Simi odgovorio 10 minuta kasnije za izjednačenje na poluvemenu.

To je bilo to od gostiju za ovu utakmicu. Nastavila se goleada domaćih, u 48. minutu upisao se Palomino, dva minuta kasnije Muriel. Na 4:1 povisio je Iličić u 58, da bi konačan udarac zadao Mirančuk u 84. minutu.

Milan i Udineze igrali su nerešeno rezultatom 1:1, a Piolijev tim se još više udaljio od prvog mesta na tabeli. Prvi gol viđen je tek u 68. minutu, a precizan je bio Bekao. Milan je stigao do izjednačenja preko penala, a šutirao je Kesi u sedmom minutu nadoknade.

I Verona je bila ubedljiva na gostovanju Beneventu. Faraoni je otvori dobru seriju za goste u 25. minutu, da bi Fulon autogolom povisio na 2:0 u 34, a Lazanja u 50. postavio konačnih 3:0.

Kaljari je bio bolji od Bolonje minimalnim rezultatom. Jedini gol na meču postigao je Rugani u 19. minutu.

BIO POVEZIVAN SA EVROLIGAŠEM: Selektoru Nemačke stigla unosna ponuda

Košarkaši Nemačke prošlog leta postali su prvaci sveta pobedom u finalu protiv Srbije 83:77. Do trijumfa su stigli bez poraza...