Siti se brzo oporavio od mančesterskog derbija: ,,Građani” torpedovali Sautempton [VIDEO]

Fudbaleri Mančester sitija ubedljivo su savladali Sautempton sa 5:2 u unapred odigranoj utakmici 33. kola Premijer lige.

Nisu dugo tugovali igrači Pepa Gvardiole posle poraza od Mančester junajteda za vikend, pa su odlučili da sav bes iskale nad timom Ralfa Hazenhitla i nastave svoj put ka tituli.

Načeo je Sautempton Kevin de Brujne, ali ubrzo su gosti odgovorili kada je penal realizovao Džejms Vord-Praus. I pred kraj prvog dela, usledili su talasi Sitija, budući da su za osam minuta postigli dva gola. Gundoan i Marez su pogađali metu, a Alžirac je 10 minuta po početku drugog poluvremena povisio na 4:1. Momentalno je odgovorio Če Adams, a Kevin de Brujne ubrzo postavio na 5:2.

Siti je sa utakmcom više od najbližih rivala došao do 68. boda i tako laganim korakom idu ka tituli prvaka.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...